E-kompresory

Elektrické kompreosry E-AIR Atlas Copco nabízí pracovní výkon až 22,7m3/min, sliniční podvozek nebo podpěrný rám, dochlazovač s odlu´čovačem vody i přimazávač. Power locks zásuvky.

Zapoj a pracuj bez emisí! To jsou nové elektrické kompresory E-AIR Atlas Copco.

Poradíme Vám:
723 269 340
Chci poptat

Řada kompresorů E-Air VSD společnosti Atlas Copco je revoluční, pokud jde o výkon, energetickou účinnost a všestrannost. Motor VSD jednotky E-Air je čistý, kompaktní, energetický úsporný a tichý, zatímco kompresory se snadno instalují a obsluhují. Žádné emise, bezkonkurenční účinnost, nízká hladina hluku a design typu plug and play - jednotku E-Air můžete vzít kamkoli.

Interně navržený motor s permanentním magnetem a vzduchový element kompresorů E-Air VSD nabízejí bezkonkurenční výkon v neuvěřitelně malém půdorysu.

Každý model E-Air VSD je vlastně několik kompresorů v jednom díky integrované technologii PACE. Na řídící jednotce XC2003 můžete snadno vybrat tlak, který vaše aplikace vyžaduje, z širokého rozsahu tlaků.

Provoz a připojení jednotky E-Air kdekoli

 • Ideální pro nízkoemisní zóny.
 • Tichý provoz: hladina hluku pouhých 61 dB(A).
 • Pohon VSD eliminuje proudovou náběhovou špičku při spouštění.
 • Nižší potřeba ventilace při práci v uzavřených prostředích: v tunelech, podzemních nebo vnitřních prostorech.
 • Integrovaná ochrana při spuštění: nastavíte maxiální proud, který může stroj přijímat z rozvodné sítě, a kompresor E-Air ho vždy bude dodržovat. (bez problémů se sekvencí fází, pohon VSD zvládne jakoukoli kombinaci)
 • Malé rozměry a nízká hmotnost: snadná manipulace

Řada E-Air VSD se skládá ze 3 kompresorů, které pokrývají širokou škálu aplikací vyžadujících průtok od 3,7 do 13,2 m3/min (131-466 cfm) a tlak od 5 do 13 bar.

Díky chytrému systému zásuvek lze modely H185 až H250 VSD připojit k libovolnému napájecímu konektoru, který máte k dispozici, 16 A, 32 A nebo 63 A.

Každá jednotka E-Air VSD se dodává s technologií PACE (Pressure Adjusted through Cognitive Electronics), což je elektronický systém regulace tlaku. Tlak můžete vybrat na řídící jednotce kompresoru a vaše aplikace diktuje průtok, regulátor PACE se uzamkne a reguluje perfektní kombinaci hodnot. Nastavení tlaku je otázkou 3 kliknutí a tlak můžete zvolit v krocích po 0,1 bar.

Jeden kompresor může pokrýt potřeby různých aplikací. od 5 bar pro provoz ručního nářadí, do 10 bar pro tryskání až po 13 bar pro protlak kabelů, vše s jedním strojem.

Konvenční kompresor s pevně stanovenými otáčkami pracuje na pevné úrovni tlaku a poskytuje odpovídající maximální průtok. Kompresor s technologií PACE však může dodávat další průtok při nižších nastavení tlaku. Když se zátěž sníží, regulátor PACE odpovídajícím způsobem jemně vyladí otáčky motoru, což šetří energii... a tím i peníze.

Naše komprrsory E-Air VSD jsou ekologické, ale byly zkonstruovány se stejnou robustností jako jejich dieselové protějšky.

 • Kryt HardHat
 • Skříň s certifikací C3
 • Vodou chlazený invertor
 • Olejem chlazené hnací ústrojí VSD
 • Motor s permanentním magnetem se zalitým vinutím: Krytí IP66 pro ochranu proti prachu a vodě

Zjistit cenu pro elektrické kompresory E-AIR Atlas Copco můžete snadno v e-shopu.

Jste připojeni k rozvodné síti? Můžete zvářit použití elektrického kompresoru! Žádná nafta, žádné emise, nízká hlučnost- to vše i v mobilním provodení.

Modely elektrický kompresorů H450, V1100 jsou vybaveny dochlazovačem s odlučovačem vody ve standardu.

E-AIR kompresory T400, T500, T900 s konstantními otáčkami motoru jsou vybaveny dochlazovačem s odlučovačem vody ve standardu.

Jestliže máte konkrétní dotazy k variantám, výkonu a parametrům u libovolného elektrického kompresoru E-AIR Atlas Copco, pak nás neváhejte kdykoliv kontaktovat. Naši technici vám rádi vysvětlí podrobnosti a zodpoví veškeré vaše dotazy ke každému stroji nebo nářadí. Elektrické kompresory E-AIR Atlas Copco s vestavěným generátorem si můžete snadno a z pohodlí domova zakoupit v našem e-shopu.

H185 VSD
H250 VSD
H450 VSD
V1100 VSD
Výkon kompresorum3/min5,4-3,76,6-5,013,2-9,731,2-22,7
Pracovní tlakbar5-125-135-14
Připojenízásuvka 63/32/16Asvorkovnice
Motor- otáčkyVSD
PACE systémANOANO
T400
T500
T900
Výkon kompresorum3/min11,813,924,8
Pracovní tlakbar10,31010,3
Připojenísvorkovnice
Motor- otáčkykonstantní
PACE systémNE

E-kompresory

  videa

  E-kompresory